PLA Filament

Filtrera

Antal artiklar: 376
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 10228 Artikel nr.: 28604
Variations-ID: 10228 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936702344
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
919,00 SEK (Jämförpris: 919,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  1
  • Army Beige
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA PRO Variations-ID: 10249 Artikel nr.: 28611
Variations-ID: 10249 Artikel nr.: 28611 EAN: 6938936710950
  • Army Beige
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
399,00 SEK (Jämförpris: 399,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  12
  • Silk Lime
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 10218 Artikel nr.: 28604
Variations-ID: 10218 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936709862
  • Silk Lime
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  25
  • Wine Red
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Variations-ID: 19032 Artikel nr.: 33625
Variations-ID: 19032 Artikel nr.: 33625 EAN: 6938936716891
  • Wine Red
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
239,00 SEK (Jämförpris: 239,00 SEK/styck)
i lager i lager  16
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyMax Tough PLA Variations-ID: 9741 Artikel nr.: 28243
Variations-ID: 9741 Artikel nr.: 28243 EAN: 6938936701620
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
1 790,00 SEK (Jämförpris: 596,67 SEK/kilogram)
Prel i lager Oct 22
  • Mixed Berries (Red-Dark Blue)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Dual Matte Variations-ID: 15870 Artikel nr.: 31805
Variations-ID: 15870 Artikel nr.: 31805 EAN: 6938936715863
  • Mixed Berries (Red-Dark Blue)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
259,00 SEK (Jämförpris: 259,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  27
  • Silk Gunmetal Grey
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Silk Variations-ID: 15802 Artikel nr.: 31800
Variations-ID: 15802 Artikel nr.: 31800 EAN: 6938936715559
  • Silk Gunmetal Grey
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
299,00 SEK (Jämförpris: 299,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  8
  • Marble Brick
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Marble Variations-ID: 15710 Artikel nr.: 31792
Variations-ID: 15710 Artikel nr.: 31792 EAN: 6938936714798
  • Marble Brick
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
259,00 SEK (Jämförpris: 259,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  19
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker HT-PLA-GF Variations-ID: 17646 Artikel nr.: 32728
Variations-ID: 17646 Artikel nr.: 32728 EAN: 6938936716402
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
359,00 SEK (Jämförpris: 359,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  20
  • Wood
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker Polyterra PLA Gradient Variations-ID: 13423 Artikel nr.: 30406
Variations-ID: 13423 Artikel nr.: 30406 EAN: 6938936713524
  • Wood
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
359,00 SEK (Jämförpris: 359,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  29
  • Beluga Silver-Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Dual Silk Variations-ID: 15885 Artikel nr.: 31806
Variations-ID: 15885 Artikel nr.: 31806 EAN: 6938936715931
  • Beluga Silver-Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
319,00 SEK
i lager i lager  13
  • Vit
  • 2.85 mm
  • 750g
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyMax Tough PLA Variations-ID: 9739 Artikel nr.: 28243
Variations-ID: 9739 Artikel nr.: 28243 EAN: 6938936711667
  • Vit
  • 2.85 mm
  • 750g
fler alternativ tillgängliga
479,00 SEK (Jämförpris: 638,67 SEK/kilogram)
i lager i lager  2
  • Satin Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Satin Variations-ID: 15720 Artikel nr.: 31793
Variations-ID: 15720 Artikel nr.: 31793 EAN: 6938936715399
  • Satin Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
219,00 SEK (Jämförpris: 219,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  22
  • Silk Light Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Silk Variations-ID: 15801 Artikel nr.: 31800
Variations-ID: 15801 Artikel nr.: 31800 EAN: 6938936715566
  • Silk Light Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
299,00 SEK (Jämförpris: 299,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  21
  • Cappuccino
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Gradient Matte Variations-ID: 15903 Artikel nr.: 31808
Variations-ID: 15903 Artikel nr.: 31808 EAN: 6938936716075
  • Cappuccino
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
359,00 SEK (Jämförpris: 359,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  11
  • Gradient Fire
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker HT-PLA Gradient Variations-ID: 17643 Artikel nr.: 32736
Variations-ID: 17643 Artikel nr.: 32736 EAN: 6938936716372
  • Gradient Fire
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
299,00 SEK (Jämförpris: 299,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  23
  • Galaxy Dark Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 10221 Artikel nr.: 28604
Variations-ID: 10221 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936709916
  • Galaxy Dark Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  8
  • Grön
  • 1.75 mm
  • 750g
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyMax Tough PLA Variations-ID: 10332 Artikel nr.: 28243
Variations-ID: 10332 Artikel nr.: 28243 EAN: 6938936710486
  • Grön
  • 1.75 mm
  • 750g
fler alternativ tillgängliga
479,00 SEK (Jämförpris: 479,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  11
  • Chameleon Yellow-Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite Silk PLA Dual Color Variations-ID: 11910 Artikel nr.: 29757
Variations-ID: 11910 Artikel nr.: 29757 EAN: 6938936707745
  • Chameleon Yellow-Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
419,00 SEK (Jämförpris: 419,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  16
  • Watermelon
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Matte Pastel Variations-ID: 15675 Artikel nr.: 31789
Variations-ID: 15675 Artikel nr.: 31789 EAN: 6938936715122
  • Watermelon
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
239,00 SEK (Jämförpris: 239,00 SEK/kilogram)
Prel i lager Oct 22
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA PRO Variations-ID: 13319 Artikel nr.: 28611
Variations-ID: 13319 Artikel nr.: 28611 EAN: 6938936702139
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
1 149,00 SEK (Jämförpris: 383,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  7
  • Luminous Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Luminous Variations-ID: 15754 Artikel nr.: 31797
Variations-ID: 15754 Artikel nr.: 31797 EAN: 6938936716082
  • Luminous Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
359,00 SEK (Jämförpris: 359,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  7
  • Sapphire Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Matte Variations-ID: 15605 Artikel nr.: 31786
Variations-ID: 15605 Artikel nr.: 31786 EAN: 6938936715153
  • Sapphire Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
239,00 SEK (Jämförpris: 239,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  17
  • Sovereign Gold-Purple
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Dual Silk Variations-ID: 15890 Artikel nr.: 31806
Variations-ID: 15890 Artikel nr.: 31806 EAN: 6938936715993
  • Sovereign Gold-Purple
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
319,00 SEK
i lager i lager  15
;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving