ULTIMAKER FILAMENT

Filtrera

Antal artiklar: 51
    Ultimaker PLA - 2.85 mm - 750 g - Black Variations-ID: 5782 Artikel nr.: 24685
    Variations-ID: 5782 Artikel nr.: 24685 EAN: 8718836374555
    519,90 SEK (Jämförpris: 693,20 SEK/kilogram)
    i lager i lager  20
      Ultimaker PETG - 2.85 mm - 750 g - Black Variations-ID: 8129 Artikel nr.: 26684
      Variations-ID: 8129 Artikel nr.: 26684 EAN: 8719874983518
      599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
      Beställd - Obekräftat leveransdatum
      • Svart
      • 2.85 mm
      • 750g
      fler alternativ tillgängliga
      UltiMaker PET CF Filament Variations-ID: 16818 Artikel nr.: 32424
      Variations-ID: 16818 Artikel nr.: 32424 EAN: 8719874984508
      • Svart
      • 2.85 mm
      • 750g
      fler alternativ tillgängliga
      1 519,00 SEK
      Beställd - Obekräftat leveransdatum
        Ultimaker PETG - 2.85 mm - 750 g - White Variations-ID: 8130 Artikel nr.: 26685
        Variations-ID: 8130 Artikel nr.: 26685 EAN: 8719874983525
        599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
        i lager i lager  6
          Ultimaker PVA - 2.85 mm - 750 g Variations-ID: 5805 Artikel nr.: 24708
          Variations-ID: 5805 Artikel nr.: 24708 EAN: 8718836374661
          1 339,00 SEK (Jämförpris: 1 785,33 SEK/kilogram)
          Beställd - Obekräftat leveransdatum
          • Svart
          fler alternativ tillgängliga
          Ultimaker TPU 95A - 2.85 mm - 700 g Variations-ID: 14152 Artikel nr.: 30816
          Variations-ID: 14152 Artikel nr.: 30816 EAN: 8719874985581
          • Svart
          fler alternativ tillgängliga
          939,90 SEK (Jämförpris: 939,90 SEK/styck)
          Beställd - Obekräftat leveransdatum
            Ultimaker PLA - 2.85 mm - 750 g - White Variations-ID: 5791 Artikel nr.: 24694
            Variations-ID: 5791 Artikel nr.: 24694 EAN: 8718836374579
            519,90 SEK (Jämförpris: 693,20 SEK/kilogram)
            i lager i lager  31
              Ultimaker PLA - 2.85 mm - 750 g - Blue Variations-ID: 5783 Artikel nr.: 24686
              Variations-ID: 5783 Artikel nr.: 24686 EAN: 8718836374609
              519,90 SEK (Jämförpris: 693,20 SEK/kilogram)
              i lager i lager  3
                Ultimaker PLA - 2.85 mm - 750 g - Yellow Variations-ID: 5792 Artikel nr.: 24695
                Variations-ID: 5792 Artikel nr.: 24695 EAN: 8718836374630
                519,90 SEK (Jämförpris: 693,20 SEK/kilogram)
                Beställd - Obekräftat leveransdatum
                • Röd
                fler alternativ tillgängliga
                Ultimaker TPU 95A - 2.85 mm - 700 g Variations-ID: 14154 Artikel nr.: 30816
                Variations-ID: 14154 Artikel nr.: 30816 EAN: 8719874985567
                • Röd
                fler alternativ tillgängliga
                939,90 SEK (Jämförpris: 939,90 SEK/styck)
                Beställd - Obekräftat leveransdatum
                • Vit
                fler alternativ tillgängliga
                Ultimaker TPU 95A - 2.85 mm - 700 g Variations-ID: 14155 Artikel nr.: 30816
                Variations-ID: 14155 Artikel nr.: 30816 EAN: 8719874985574
                • Vit
                fler alternativ tillgängliga
                939,90 SEK (Jämförpris: 939,90 SEK/styck)
                i lager i lager  6
                  Ultimaker PETG - 2.85 mm - 750 g - Red Variations-ID: 8137 Artikel nr.: 26692
                  Variations-ID: 8137 Artikel nr.: 26692 EAN: 8719874983594
                  599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
                  i lager i lager  3
                  • Blå
                  fler alternativ tillgängliga
                  Ultimaker TPU 95A - 2.85 mm - 700 g Variations-ID: 14153 Artikel nr.: 30816
                  Variations-ID: 14153 Artikel nr.: 30816 EAN: 8719874985598
                  • Blå
                  fler alternativ tillgängliga
                  939,90 SEK (Jämförpris: 939,90 SEK/styck)
                  Beställd - Obekräftat leveransdatum
                    Ultimaker PLA - 2.85 mm - 750 g - Red Variations-ID: 5788 Artikel nr.: 24691
                    Variations-ID: 5788 Artikel nr.: 24691 EAN: 8718836374623
                    519,90 SEK (Jämförpris: 693,20 SEK/kilogram)
                    Beställd - Obekräftat leveransdatum
                      Ultimaker Breakaway - 2.85 mm - 750 g Variations-ID: 5803 Artikel nr.: 24706
                      Variations-ID: 5803 Artikel nr.: 24706 EAN: 8718836378522
                      859,90 SEK (Jämförpris: 1 146,53 SEK/kilogram)
                      i lager i lager  19
                        Ultimaker PLA - 2.85 mm - 750 g - Green Variations-ID: 5784 Artikel nr.: 24687
                        Variations-ID: 5784 Artikel nr.: 24687 EAN: 8718836374548
                        519,90 SEK (Jämförpris: 693,20 SEK/kilogram)
                        i lager i lager  8
                        ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving