Filament - Page 45

Filtrera

Antal artiklar: 2105
  • Dark Purple
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PETG Variations-ID: 13438 Artikel nr.: 28556
Variations-ID: 13438 Artikel nr.: 28556 EAN: 6938936713791
  • Dark Purple
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  5
  • Röd
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
PrimaCreator™ EasyPrint PLA Variations-ID: 19734 Artikel nr.: 34028
Variations-ID: 19734 Artikel nr.: 34028 EAN: 7340002113142
  • Röd
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
699,00 SEK (Jämförpris: 699,00 SEK/styck)
i lager i lager  34
  • Skin
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
PrimaSelect PLA Satin Variations-ID: 13205 Artikel nr.: 30286
Variations-ID: 13205 Artikel nr.: 30286 EAN: 7340002121352
  • Skin
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
279,00 SEK (Jämförpris: 279,00 SEK/styck)
i lager i lager  50+
Nyhet
  • Vit
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Kexcelled THE K6™ ABS Flame Retardent Variations-ID: 20984 Artikel nr.: 34776
Variations-ID: 20984 Artikel nr.: 34776 EAN: 8721184822890
  • Vit
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
399,00 SEK
i lager i lager  14
  • Oolong Tea
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Kexcelled THE K5™ PLA Tea Variations-ID: 20929 Artikel nr.: 34771
Variations-ID: 20929 Artikel nr.: 34771 EAN: 8721184826027
  • Oolong Tea
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
279,00 SEK
i lager i lager  45
  • Cotton White
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Matte Variations-ID: 15602 Artikel nr.: 31786
Variations-ID: 15602 Artikel nr.: 31786 EAN: 6938936714934
  • Cotton White
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
239,00 SEK (Jämförpris: 239,00 SEK/kilogram)
Prel i lager Oct 22
-20%
  • Guld/Koppar/Svart
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Copymaster3D PLA Tri-Silk Variations-ID: 12481 Artikel nr.: 30106
Variations-ID: 12481 Artikel nr.: 30106 EAN: 5060848217355
  • Guld/Koppar/Svart
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
279,00 SEK 223,20 SEK (Jämförpris: 223,20 SEK/kilogram)
i lager i lager  38
  • Vit
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyMax Tough PC Variations-ID: 10270 Artikel nr.: 28623
Variations-ID: 10270 Artikel nr.: 28623 EAN: 6938936704980
  • Vit
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
1 995,00 SEK (Jämförpris: 1 995,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
Nyhet
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Kexcelled THE K8™ PA CF Variations-ID: 20990 Artikel nr.: 34779
Variations-ID: 20990 Artikel nr.: 34779 EAN: 8720574346053
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
819,00 SEK
i lager i lager  13
    Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Black Variations-ID: 5793 Artikel nr.: 24696
    Variations-ID: 5793 Artikel nr.: 24696 EAN: 8718836374685
    599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
    i lager i lager  29
    • Blå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Bambu Lab ABS Variations-ID: 16690 Artikel nr.: 30218
    Variations-ID: 16690 Artikel nr.: 30218 EAN: 6975337032861
    • Blå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    319,00 SEK (Jämförpris: 319,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  24
    -10%
    • Mixed
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Creality CR-PETG - 4 Spools Variations-ID: 18661 Artikel nr.: 33451
    Variations-ID: 18661 Artikel nr.: 33451 EAN: 6977905741212
    • Mixed
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    fler alternativ tillgängliga
    669,00 SEK 599,00 SEK (Jämförpris: 149,75 SEK/kilogram)
    Prel i lager Nov 26
    • Blå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Mingda Outdoor filament AdPETG Tough Light-Transmitting Variations-ID: 18238 Artikel nr.: 32173
    Variations-ID: 18238 Artikel nr.: 32173 EAN: 6976398139520
    • Blå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    279,00 SEK
    i lager i lager  11
    • Grön
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Polymaker HT-PLA Variations-ID: 17600 Artikel nr.: 32727
    Variations-ID: 17600 Artikel nr.: 32727 EAN: 6938936716297
    • Grön
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    299,00 SEK (Jämförpris: 299,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  31
    • Grå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Polymaker™ ASA Variations-ID: 10078 Artikel nr.: 28543
    Variations-ID: 10078 Artikel nr.: 28543 EAN: 6938936709961
    • Grå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    399,00 SEK (Jämförpris: 399,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  50+
    • Blå
    fler alternativ tillgängliga
    Creality Hyper PLA Variations-ID: 10989 Artikel nr.: 29064
    Variations-ID: 10989 Artikel nr.: 29064 EAN: 6971636405573
    • Blå
    fler alternativ tillgängliga
    249,00 SEK (Jämförpris: 249,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  50+
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 2.5 kg
    fler alternativ tillgängliga
    PrimaSelect ABS Variations-ID: 12969 Artikel nr.: 30266
    Variations-ID: 12969 Artikel nr.: 30266 EAN: 7340002124117
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 2.5 kg
    fler alternativ tillgängliga
    579,00 SEK (Jämförpris: 579,00 SEK/styck)
    i lager i lager  50+
    • Pearl White
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    PrimaSelect PLA Satin Variations-ID: 13204 Artikel nr.: 30286
    Variations-ID: 13204 Artikel nr.: 30286 EAN: 7340002121277
    • Pearl White
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    279,00 SEK (Jämförpris: 279,00 SEK/styck)
    i lager i lager  50+
    • Gul
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    PrimaSelect ABS Variations-ID: 12959 Artikel nr.: 30266
    Variations-ID: 12959 Artikel nr.: 30266 EAN: 7340002120027
    • Gul
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    239,00 SEK (Jämförpris: 239,00 SEK/styck)
    i lager i lager  1
    • Gray
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Mingda Outdoor filament AdPETG Tough Light-Blocking Variations-ID: 18266 Artikel nr.: 33181
    Variations-ID: 18266 Artikel nr.: 33181 EAN: 6976398139650
    • Gray
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    279,00 SEK
    i lager i lager  10
    -10%
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Creality CR-PETG - 4 Spools Variations-ID: 18660 Artikel nr.: 33451
    Variations-ID: 18660 Artikel nr.: 33451 EAN: 6977905741182
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    fler alternativ tillgängliga
    669,00 SEK 599,00 SEK (Jämförpris: 149,75 SEK/kilogram)
    Prel i lager Nov 26
    • Matte Black
    • 1.75 mm
    • 3 kg
    fler alternativ tillgängliga
    PrimaValue PLA+ Variations-ID: 12810 Artikel nr.: 30231
    Variations-ID: 12810 Artikel nr.: 30231 EAN: 7340002119618
    • Matte Black
    • 1.75 mm
    • 3 kg
    fler alternativ tillgängliga
    549,00 SEK (Jämförpris: 549,00 SEK/styck)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    eSUN ABS-HT Variations-ID: 16645 Artikel nr.: 32391
    Variations-ID: 16645 Artikel nr.: 32391 EAN: 6922572206311
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    319,00 SEK (Jämförpris: 319,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  50+
    ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving