Filament - Page 63

Filtrera

Antal artiklar: 2105
  • Shadow Black (White-Black)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Dual Matte Variations-ID: 15869 Artikel nr.: 31805
Variations-ID: 15869 Artikel nr.: 31805 EAN: 6938936715870
  • Shadow Black (White-Black)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
259,00 SEK (Jämförpris: 259,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  9
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 800g
fler alternativ tillgängliga
Copymaster3D ABS Variations-ID: 12491 Artikel nr.: 30107
Variations-ID: 12491 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217553
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 800g
fler alternativ tillgängliga
159,00 SEK (Jämförpris: 198,75 SEK/kilogram)
i lager i lager  15
  • Pink Citrus
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Bambu Lab PLA Basic Variations-ID: 21132 Artikel nr.: 30209
Variations-ID: 21132 Artikel nr.: 30209 EAN: 6975337036500
  • Pink Citrus
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
319,00 SEK (Jämförpris: 319,00 SEK/styck)
i lager i lager  25
  • Turkos
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker HT-PLA Variations-ID: 17605 Artikel nr.: 32727
Variations-ID: 17605 Artikel nr.: 32727 EAN: 6938936716303
  • Turkos
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
299,00 SEK (Jämförpris: 299,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  8
  • 1.75mm
  • Grön
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
eSUN PLA UV Color Change Variations-ID: 16628 Artikel nr.: 32384
Variations-ID: 16628 Artikel nr.: 32384 EAN: 6922572215597
  • 1.75mm
  • Grön
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
299,00 SEK (Jämförpris: 299,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  50+
  • Celestial Light Pink
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Celestial Variations-ID: 19044 Artikel nr.: 31794
Variations-ID: 19044 Artikel nr.: 31794 EAN: 6938936716532
  • Celestial Light Pink
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
359,00 SEK (Jämförpris: 359,00 SEK/styck)
i lager i lager  18
-20%
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Copymaster3D Turbo PLA High Speed Matte Variations-ID: 12419 Artikel nr.: 30097
Variations-ID: 12419 Artikel nr.: 30097 EAN: 5060848216495
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
249,00 SEK 199,20 SEK (Jämförpris: 199,20 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Fiberon™ PA612-CF15 Variations-ID: 15931 Artikel nr.: 31815
Variations-ID: 15931 Artikel nr.: 31815 EAN: 6938936716181
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
2 299,00 SEK (Jämförpris: 766,33 SEK/kilogram)
i lager i lager  7
  • Natural
  • 2.85 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12106 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12106 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927420
  • Natural
  • 2.85 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
479,00 SEK (Jämförpris: 479,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  1
  • Silk Black
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Panchroma™ PLA Silk Variations-ID: 15797 Artikel nr.: 31800
Variations-ID: 15797 Artikel nr.: 31800 EAN: 6938936715474
  • Silk Black
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
299,00 SEK (Jämförpris: 299,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  12
  • Apple Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Bambu Lab PLA Matte Refill Variations-ID: 18809 Artikel nr.: 30648
Variations-ID: 18809 Artikel nr.: 30648 EAN: 6977252427524
  • Apple Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
279,00 SEK
i lager i lager  28
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Mingda PET-CF Variations-ID: 18207 Artikel nr.: 33172
Variations-ID: 18207 Artikel nr.: 33172 EAN: 6976398139377
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
1 979,00 SEK
i lager i lager  40
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Fiberon™ PA12-CF10 Variations-ID: 15929 Artikel nr.: 31814
Variations-ID: 15929 Artikel nr.: 31814 EAN: 6938936716174
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
4 259,00 SEK (Jämförpris: 1 419,67 SEK/kilogram)
i lager i lager  7
  • Translucent Orange
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Bambu Lab PETG Translucent Refill Variations-ID: 18897 Artikel nr.: 33549
Variations-ID: 18897 Artikel nr.: 33549 EAN: 6975337039051
  • Translucent Orange
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
279,00 SEK (Jämförpris: 279,00 SEK/styck)
i lager i lager  50+
-15%
    Panchroma™ Quadruple Rainbow Pack Variations-ID: 19546 Artikel nr.: 33938
    Variations-ID: 19546 Artikel nr.: 33938
    1 376,00 SEK 1 169,60 SEK (Jämförpris: 292,40 SEK/kilogram)
    i lager i lager  1
    -20%
    • Regnbåge
    fler alternativ tillgängliga
    Copymaster The Ultimate Bundle Pack Variations-ID: 14693 Artikel nr.: 31125
    Variations-ID: 14693 Artikel nr.: 31125
    • Regnbåge
    fler alternativ tillgängliga
    1 790,00 SEK 1 430,00 SEK (Jämförpris: 1 430,00 SEK/styck)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Röd
    • 1.75 mm
    • 800g
    fler alternativ tillgängliga
    Copymaster3D ABS Variations-ID: 12487 Artikel nr.: 30107
    Variations-ID: 12487 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217546
    • Röd
    • 1.75 mm
    • 800g
    fler alternativ tillgängliga
    159,00 SEK (Jämförpris: 198,75 SEK/kilogram)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Isblå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Bambu Lab PLA Matte Refill Variations-ID: 13940 Artikel nr.: 30648
    Variations-ID: 13940 Artikel nr.: 30648 EAN: 6975337030140
    • Isblå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    279,00 SEK
    i lager i lager  50+
    • Vit
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Panchroma™ CoPE Variations-ID: 17101 Artikel nr.: 32562
    Variations-ID: 17101 Artikel nr.: 32562 EAN: 6938936700050
    • Vit
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    189,00 SEK (Jämförpris: 189,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  32
    • Mörkblå
    • 1.75 mm
    • 800g
    fler alternativ tillgängliga
    Copymaster3D ABS Variations-ID: 12492 Artikel nr.: 30107
    Variations-ID: 12492 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217560
    • Mörkblå
    • 1.75 mm
    • 800g
    fler alternativ tillgängliga
    159,00 SEK (Jämförpris: 198,75 SEK/kilogram)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    PrimaSelect PLA Flame Retardant Variations-ID: 13104 Artikel nr.: 30279
    Variations-ID: 13104 Artikel nr.: 30279 EAN: 7340002121734
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    399,00 SEK (Jämförpris: 399,00 SEK/styck)
    Prel i lager Dec 10
    • Vit
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    PrimaSelect PLA Flame Retardant Variations-ID: 13105 Artikel nr.: 30279
    Variations-ID: 13105 Artikel nr.: 30279 EAN: 7340002121727
    • Vit
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    399,00 SEK (Jämförpris: 399,00 SEK/styck)
    Prel i lager Dec 10
    • Blå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    PrimaSelect PLA Carbon Variations-ID: 13101 Artikel nr.: 30278
    Variations-ID: 13101 Artikel nr.: 30278 EAN: 7340002121697
    • Blå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    299,00 SEK (Jämförpris: 299,00 SEK/styck)
    i lager i lager  50+
    ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving