Filament - Page 73

Filtrera

Antal artiklar: 2105
  • Snow White
  • 2.85 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
NinjaTek NinjaFlex Edge Variations-ID: 10704 Artikel nr.: 28852
Variations-ID: 10704 Artikel nr.: 28852 EAN: 0662345271448
  • Snow White
  • 2.85 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
1 279,00 SEK (Jämförpris: 1 279,00 SEK/styck)
i lager i lager  5
  • Vit
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolySonic High Speed PLA Variations-ID: 11775 Artikel nr.: 29665
Variations-ID: 11775 Artikel nr.: 29665 EAN: 6938936713951
  • Vit
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
379,00 SEK (Jämförpris: 379,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  21
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12104 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12104 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927413
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
479,00 SEK (Jämförpris: 479,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 8 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12111 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12111 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927574
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 8 kg
fler alternativ tillgängliga
3 599,00 SEK (Jämförpris: 3 599,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 2 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12107 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12107 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927536
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 2 kg
fler alternativ tillgängliga
929,00 SEK (Jämförpris: 929,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Röd
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolySonic High Speed PLA Variations-ID: 11774 Artikel nr.: 29665
Variations-ID: 11774 Artikel nr.: 29665 EAN: 6938936713999
  • Röd
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
379,00 SEK (Jämförpris: 379,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  21
-20%
  • Terrakotta
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Copymaster3D Turbo PLA High Speed Matte Variations-ID: 12427 Artikel nr.: 30097
Variations-ID: 12427 Artikel nr.: 30097 EAN: 5060848216556
  • Terrakotta
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
249,00 SEK 199,20 SEK (Jämförpris: 199,20 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolySonic High Speed PLA Variations-ID: 11776 Artikel nr.: 29665
Variations-ID: 11776 Artikel nr.: 29665 EAN: 6938936713975
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
379,00 SEK (Jämförpris: 379,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  3
  • Mörkblå
  • 1.75 mm
  • 800g
fler alternativ tillgängliga
Copymaster3D ABS Variations-ID: 12492 Artikel nr.: 30107
Variations-ID: 12492 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217560
  • Mörkblå
  • 1.75 mm
  • 800g
fler alternativ tillgängliga
159,00 SEK (Jämförpris: 198,75 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Bambu Lab PET-CF Variations-ID: 12766 Artikel nr.: 30224
Variations-ID: 12766 Artikel nr.: 30224 EAN: 6975337032267
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
1 249,00 SEK (Jämförpris: 1 249,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 750g
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyFlex TPU-95A Variations-ID: 10284 Artikel nr.: 28628
Variations-ID: 10284 Artikel nr.: 28628 EAN: 6938936710592
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 750g
fler alternativ tillgängliga
399,00 SEK (Jämförpris: 0,53 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Transparent
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PC Variations-ID: 10761 Artikel nr.: 28619
Variations-ID: 10761 Artikel nr.: 28619 EAN: 6938936701682
  • Transparent
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
1 099,00 SEK (Jämförpris: 366,33 SEK/kilogram)
i lager i lager  1
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 8 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12112 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12112 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927475
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 8 kg
fler alternativ tillgängliga
3 599,00 SEK (Jämförpris: 3 599,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Sapphire Blue
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyTerra PLA Variations-ID: 10741 Artikel nr.: 28601
Variations-ID: 10741 Artikel nr.: 28601 EAN: 6938936702085
  • Sapphire Blue
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
679,00 SEK (Jämförpris: 679,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 4 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12110 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12110 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927451
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 4 kg
fler alternativ tillgängliga
1 799,00 SEK (Jämförpris: 1 799,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker™ ABS Variations-ID: 10759 Artikel nr.: 28557
Variations-ID: 10759 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936707257
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
919,00 SEK (Jämförpris: 306,33 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
Nyhet
  • Röd
fler alternativ tillgängliga
Raise3D PET GF - 1.75mm - 1kg Variations-ID: 10948 Artikel nr.: 29038
Variations-ID: 10948 Artikel nr.: 29038 EAN: 6970240728504
  • Röd
fler alternativ tillgängliga
999,00 SEK (Jämförpris: 999,00 SEK/styck)
i lager i lager  9
  • Charcoal Black
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyTerra PLA Variations-ID: 10737 Artikel nr.: 28601
Variations-ID: 10737 Artikel nr.: 28601 EAN: 6938936701934
  • Charcoal Black
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
679,00 SEK (Jämförpris: 679,00 SEK/kilogram)
Prel i lager Oct 22
    Snapmaker PVA 500g Variations-ID: 10822 Artikel nr.: 28922
    Variations-ID: 10822 Artikel nr.: 28922 EAN: 6971573440453
    499,00 SEK
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Svart
    • 2.85 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12105 Artikel nr.: 29930
    Variations-ID: 12105 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927529
    • Svart
    • 2.85 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    479,00 SEK (Jämförpris: 479,00 SEK/kilogram)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12109 Artikel nr.: 29930
    Variations-ID: 12109 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927550
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    fler alternativ tillgängliga
    1 799,00 SEK (Jämförpris: 1 799,00 SEK/kilogram)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Bambu Lab PLA Aero Variations-ID: 12729 Artikel nr.: 30215
    Variations-ID: 12729 Artikel nr.: 30215 EAN: 6975337032595
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    699,00 SEK (Jämförpris: 699,00 SEK/kilogram)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 500g
    fler alternativ tillgängliga
    Bambu Lab PET-CF Variations-ID: 12767 Artikel nr.: 30224
    Variations-ID: 12767 Artikel nr.: 30224 EAN: 6975337032250
    • Svart
    • 1.75 mm
    • 500g
    fler alternativ tillgängliga
    679,00 SEK (Jämförpris: 679,00 SEK/kilogram)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving