Filament - Page 77

Filtrera

Antal artiklar: 2105
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 750g
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyFlex TPU-95A Variations-ID: 10284 Artikel nr.: 28628
Variations-ID: 10284 Artikel nr.: 28628 EAN: 6938936710592
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 750g
fler alternativ tillgängliga
399,00 SEK (Jämförpris: 0,53 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Snow White
  • 2.85 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
NinjaTek NinjaFlex Edge Variations-ID: 10704 Artikel nr.: 28852
Variations-ID: 10704 Artikel nr.: 28852 EAN: 0662345271448
  • Snow White
  • 2.85 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
1 279,00 SEK (Jämförpris: 1 279,00 SEK/styck)
i lager i lager  5
  • Transparent
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PC Variations-ID: 10761 Artikel nr.: 28619
Variations-ID: 10761 Artikel nr.: 28619 EAN: 6938936701682
  • Transparent
  • 1.75 mm
  • 3 kg
fler alternativ tillgängliga
1 099,00 SEK (Jämförpris: 366,33 SEK/kilogram)
i lager i lager  1
  • Vit
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolySonic High Speed PLA Variations-ID: 11775 Artikel nr.: 29665
Variations-ID: 11775 Artikel nr.: 29665 EAN: 6938936713951
  • Vit
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
379,00 SEK (Jämförpris: 379,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  21
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12104 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12104 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927413
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
479,00 SEK (Jämförpris: 479,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 8 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12111 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12111 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927574
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 8 kg
fler alternativ tillgängliga
3 599,00 SEK (Jämförpris: 3 599,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 8 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12112 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12112 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927475
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 8 kg
fler alternativ tillgängliga
3 599,00 SEK (Jämförpris: 3 599,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 2 kg
fler alternativ tillgängliga
Forward AM Ultrafuse PLA Tough Variations-ID: 12107 Artikel nr.: 29930
Variations-ID: 12107 Artikel nr.: 29930 EAN: 8718969927536
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 2 kg
fler alternativ tillgängliga
929,00 SEK (Jämförpris: 929,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Bambu Lab PLA Aero Variations-ID: 12729 Artikel nr.: 30215
Variations-ID: 12729 Artikel nr.: 30215 EAN: 6975337032595
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
699,00 SEK (Jämförpris: 699,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 500g
fler alternativ tillgängliga
Bambu Lab PET-CF Variations-ID: 12767 Artikel nr.: 30224
Variations-ID: 12767 Artikel nr.: 30224 EAN: 6975337032250
  • Svart
  • 1.75 mm
  • 500g
fler alternativ tillgängliga
679,00 SEK (Jämförpris: 679,00 SEK/kilogram)
Beställd - Obekräftat leveransdatum
  • Sparkle Dark Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 10224 Artikel nr.: 28604
Variations-ID: 10224 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936711469
  • Sparkle Dark Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  7
  • Silk Pink
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 11887 Artikel nr.: 28604
Variations-ID: 11887 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936707486
  • Silk Pink
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  27
  • Stone Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 12606 Artikel nr.: 28604
Variations-ID: 12606 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936707073
  • Stone Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  25
  • Silk Gunmetal Grey
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 13435 Artikel nr.: 28604
Variations-ID: 13435 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936713906
  • Silk Gunmetal Grey
  • 1.75 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  6
  • Natural
  • 2.85 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
Polymaker PC-PBT Variations-ID: 10328 Artikel nr.: 28637
Variations-ID: 10328 Artikel nr.: 28637 EAN: 6938936702597
  • Natural
  • 2.85 mm
  • 1 kg
fler alternativ tillgängliga
699,00 SEK (Jämförpris: 699,00 SEK/kilogram)
i lager i lager  1
-20%
  • Grå
fler alternativ tillgängliga
PrimaSelect The Ultimate Bundle Pack Variations-ID: 14721 Artikel nr.: 31147
Variations-ID: 14721 Artikel nr.: 31147
  • Grå
fler alternativ tillgängliga
2 990,00 SEK 2 392,00 SEK (Jämförpris: 2 392,00 SEK/styck)
i lager i lager  30
    Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Orange Variations-ID: 5797 Artikel nr.: 24700
    Variations-ID: 5797 Artikel nr.: 24700 EAN: 8718836374753
    599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
    i lager i lager  6
      Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Silver Variations-ID: 5800 Artikel nr.: 24703
      Variations-ID: 5800 Artikel nr.: 24703 EAN: 8718836374722
      599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
      i lager i lager  4
        Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Red Variations-ID: 5799 Artikel nr.: 24702
        Variations-ID: 5799 Artikel nr.: 24702 EAN: 8718836374708
        599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
        i lager i lager  12
          Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Blue Variations-ID: 5794 Artikel nr.: 24697
          Variations-ID: 5794 Artikel nr.: 24697 EAN: 8718836374715
          599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
          i lager i lager  13
            Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Yellow Variations-ID: 5802 Artikel nr.: 24705
            Variations-ID: 5802 Artikel nr.: 24705 EAN: 8718836374760
            599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
            i lager i lager  3
              Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Gray Variations-ID: 5795 Artikel nr.: 24698
              Variations-ID: 5795 Artikel nr.: 24698 EAN: 8718836374777
              599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
              i lager i lager  6
                Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Green Variations-ID: 5796 Artikel nr.: 24699
                Variations-ID: 5796 Artikel nr.: 24699 EAN: 8718836374746
                599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
                i lager i lager  3
                • Milky Pink
                • 1.75 mm
                • 1 kg
                fler alternativ tillgängliga
                Bambu Lab PLA Pure Refill Variations-ID: 21360 Artikel nr.: 35019
                Variations-ID: 21360 Artikel nr.: 35019 EAN: 6937285512574
                • Milky Pink
                • 1.75 mm
                • 1 kg
                fler alternativ tillgängliga
                279,00 SEK
                i lager i lager  40
                ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving