Filament - Page 84

Filtrera

Antal artiklar: 2107
    Raise3D Premium PVA+ - 1.75mm - 750 g Variations-ID: 8181 Artikel nr.: 26736
    Variations-ID: 8181 Artikel nr.: 26736 EAN: 6970240723431
    1 595,00 SEK (Jämförpris: 1 595,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  4
    • Glow in the Dark Green
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 10225 Artikel nr.: 28604
    Variations-ID: 10225 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936709893
    • Glow in the Dark Green
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  2
    • Grå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 10208 Artikel nr.: 28604
    Variations-ID: 10208 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936709688
    • Grå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Röd
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Bambu Lab PETG HF Refill Variations-ID: 15638 Artikel nr.: 31364
    Variations-ID: 15638 Artikel nr.: 31364 EAN: 6975337038566
    • Röd
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    289,00 SEK (Jämförpris: 289,00 SEK/kilogram)
    Beställd - Obekräftat leveransdatum
    • Galaxy Dark Grey
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Panchroma™ PLA Galaxy Variations-ID: 15743 Artikel nr.: 31795
    Variations-ID: 15743 Artikel nr.: 31795 EAN: 6938936714705
    • Galaxy Dark Grey
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    359,00 SEK (Jämförpris: 359,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  13
    • Fall (Orange-Lava Red)
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    Panchroma™ PLA Gradient Matte Variations-ID: 15906 Artikel nr.: 31808
    Variations-ID: 15906 Artikel nr.: 31808 EAN: 6938936716020
    • Fall (Orange-Lava Red)
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    fler alternativ tillgängliga
    359,00 SEK (Jämförpris: 359,00 SEK/kilogram)
    i lager i lager  12
      Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Orange Variations-ID: 5797 Artikel nr.: 24700
      Variations-ID: 5797 Artikel nr.: 24700 EAN: 8718836374753
      599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
      i lager i lager  6
        Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Blue Variations-ID: 5794 Artikel nr.: 24697
        Variations-ID: 5794 Artikel nr.: 24697 EAN: 8718836374715
        599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
        i lager i lager  13
          Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Gray Variations-ID: 5795 Artikel nr.: 24698
          Variations-ID: 5795 Artikel nr.: 24698 EAN: 8718836374777
          599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
          i lager i lager  6
            Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Green Variations-ID: 5796 Artikel nr.: 24699
            Variations-ID: 5796 Artikel nr.: 24699 EAN: 8718836374746
            599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
            i lager i lager  3
              Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Red Variations-ID: 5799 Artikel nr.: 24702
              Variations-ID: 5799 Artikel nr.: 24702 EAN: 8718836374708
              599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
              i lager i lager  12
                Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Silver Variations-ID: 5800 Artikel nr.: 24703
                Variations-ID: 5800 Artikel nr.: 24703 EAN: 8718836374722
                599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
                i lager i lager  4
                  Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Yellow Variations-ID: 5802 Artikel nr.: 24705
                  Variations-ID: 5802 Artikel nr.: 24705 EAN: 8718836374760
                  599,90 SEK (Jämförpris: 799,87 SEK/kilogram)
                  i lager i lager  3
                  -20%
                  • Grå
                  fler alternativ tillgängliga
                  PrimaSelect The Ultimate Bundle Pack Variations-ID: 14721 Artikel nr.: 31147
                  Variations-ID: 14721 Artikel nr.: 31147
                  • Grå
                  fler alternativ tillgängliga
                  2 990,00 SEK 2 392,00 SEK (Jämförpris: 2 392,00 SEK/styck)
                  i lager i lager  30
                  • Milky Pink
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  Bambu Lab PLA Pure Refill Variations-ID: 21360 Artikel nr.: 35019
                  Variations-ID: 21360 Artikel nr.: 35019 EAN: 6937285512574
                  • Milky Pink
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  279,00 SEK
                  i lager i lager  40
                  • Silk Light Blue
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 11894 Artikel nr.: 28604
                  Variations-ID: 11894 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936707691
                  • Silk Light Blue
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
                  i lager i lager  14
                  • Silk Black
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 11890 Artikel nr.: 28604
                  Variations-ID: 11890 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936707653
                  • Silk Black
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
                  i lager i lager  11
                  • Jungle Green
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 12605 Artikel nr.: 28604
                  Variations-ID: 12605 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936707011
                  • Jungle Green
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
                  i lager i lager  6
                  • Silk Green
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 11886 Artikel nr.: 28604
                  Variations-ID: 11886 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936707127
                  • Silk Green
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
                  i lager i lager  14
                  • Silk Blue
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 10217 Artikel nr.: 28604
                  Variations-ID: 10217 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936709855
                  • Silk Blue
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
                  i lager i lager  14
                  • Silk White
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 11885 Artikel nr.: 28604
                  Variations-ID: 11885 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936707110
                  • Silk White
                  • 1.75 mm
                  • 1 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  349,00 SEK (Jämförpris: 349,00 SEK/kilogram)
                  i lager i lager  7
                  • Svart
                  • 1.75 mm
                  • 5 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  Polymaker PolyLite PLA Variations-ID: 10755 Artikel nr.: 28604
                  Variations-ID: 10755 Artikel nr.: 28604 EAN: 6938936708964
                  • Svart
                  • 1.75 mm
                  • 5 kg
                  fler alternativ tillgängliga
                  1 599,00 SEK (Jämförpris: 319,80 SEK/kilogram)
                  Beställd - Obekräftat leveransdatum
                  ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving