Muut

Suodata

Artikkeleiden määrä: 142
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Creality Hyper PETG-CF Tuotenumero: 18592 Tuote nr.: 33411
Tuotenumero: 18592 Tuote nr.: 33411 EAN: 6977905742141
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 29,90
Varastosaldo Varastosaldo  11
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab TPU for AMS Tuotenumero: 16958 Tuote nr.: 32509
Tuotenumero: 16958 Tuote nr.: 32509 EAN: 6977252425179
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 41,90 (Perushinta: € 41,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Fiberon™ PETG-ESD Tuotenumero: 15934 Tuote nr.: 31817
Tuotenumero: 15934 Tuote nr.: 31817 EAN: 6938936714651
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 46,49 (Perushinta: € 92,98/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab PC FR Tuotenumero: 16970 Tuote nr.: 32511
Tuotenumero: 16970 Tuote nr.: 32511 EAN: 6977252426459
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 51,90 (Perushinta: € 51,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Fiberon™ PETG-ESD Tuotenumero: 20702 Tuote nr.: 31817
Tuotenumero: 20702 Tuote nr.: 31817 EAN: 6938936718383
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 82,99 (Perushinta: € 82,99/)
Tilattu, ei arvioitua päivämäärää
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab Support for PLA/PETG Tuotenumero: 16978 Tuote nr.: 32514
Tuotenumero: 16978 Tuote nr.: 32514 EAN: 6975337038092
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 36,90 (Perushinta: € 73,80/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab TPU for AMS Tuotenumero: 16964 Tuote nr.: 32509
Tuotenumero: 16964 Tuote nr.: 32509 EAN: 6977252425155
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 41,90 (Perushinta: € 41,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  40
  • 1 kg
  • 1.75 mm
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Anycubic TPU 95A Tuotenumero: 20335 Tuote nr.: 34350
Tuotenumero: 20335 Tuote nr.: 34350 EAN: 6974662353092
  • 1 kg
  • 1.75 mm
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 25,90 (Perushinta: € 25,90/)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Creality Hyper PA6-CF Tuotenumero: 18616 Tuote nr.: 33420
Tuotenumero: 18616 Tuote nr.: 33420 EAN: 6977905742059
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 49,90 (Perushinta: € 49,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab PVA Tuotenumero: 13765 Tuote nr.: 30549
Tuotenumero: 13765 Tuote nr.: 30549 EAN: 6975337036708
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 43,90 (Perushinta: € 43,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Creality Hyper PA612-CF Tuotenumero: 18615 Tuote nr.: 33419
Tuotenumero: 18615 Tuote nr.: 33419 EAN: 6977905742042
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 59,90 (Perushinta: € 59,90/kilogram)
Arvioitu varastosaatavuus Nov 26
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Fiberon™ PA12-CF10 Tuotenumero: 15928 Tuote nr.: 31814
Tuotenumero: 15928 Tuote nr.: 31814 EAN: 6938936714637
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 71,99 (Perushinta: € 143,98/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  12
  • Night Gray
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Creality Hyper PETG-CF Tuotenumero: 18598 Tuote nr.: 33411
Tuotenumero: 18598 Tuote nr.: 33411 EAN: 6977905742080
  • Night Gray
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 29,90
Arvioitu varastosaatavuus Nov 26
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Fiberon™ PPS-CF10 Tuotenumero: 15919 Tuote nr.: 31810
Tuotenumero: 15919 Tuote nr.: 31810 EAN: 6938936714583
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 82,99 (Perushinta: € 165,98/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Fiberon™ PETG-ESD Tuotenumero: 15935 Tuote nr.: 31817
Tuotenumero: 15935 Tuote nr.: 31817 EAN: 6938936716198
  • 1.75 mm
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 229,99 (Perushinta: € 76,66/kilogram)
Tilattu, ei arvioitua päivämäärää
  • Gray
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab PC FR Tuotenumero: 16972 Tuote nr.: 32511
Tuotenumero: 16972 Tuote nr.: 32511 EAN: 6977252426466
  • Gray
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 51,90 (Perushinta: € 51,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab TPU 90A Tuotenumero: 16967 Tuote nr.: 32510
Tuotenumero: 16967 Tuote nr.: 32510 EAN: 6977252428408
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 46,90
Varastosaldo Varastosaldo  27
  • Dusk Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Creality Hyper PETG-CF Tuotenumero: 18596 Tuote nr.: 33411
Tuotenumero: 18596 Tuote nr.: 33411 EAN: 6977905742134
  • Dusk Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 29,90
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Fiberon™ PET-CF17 Tuotenumero: 20703 Tuote nr.: 31811
Tuotenumero: 20703 Tuote nr.: 31811 EAN: 6938936718352
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 46,99 (Perushinta: € 46,99/)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab PAHT-CF Tuotenumero: 12765 Tuote nr.: 30223
Tuotenumero: 12765 Tuote nr.: 30223 EAN: 6975337031833
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 64,90 (Perushinta: € 64,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab PA6-CF Tuotenumero: 16133 Tuote nr.: 30646
Tuotenumero: 16133 Tuote nr.: 30646 EAN: 6975337032984
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 89,90 (Perushinta: € 89,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  27
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Fiberon™ PA612-CF15 Tuotenumero: 15930 Tuote nr.: 31815
Tuotenumero: 15930 Tuote nr.: 31815 EAN: 6938936714644
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 41,49 (Perushinta: € 82,98/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Bambu Lab PA6-GF Tuotenumero: 13771 Tuote nr.: 30550
Tuotenumero: 13771 Tuote nr.: 30550 EAN: 6975337037064
  • 1.75 mm
  • 1 kg
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 69,90 (Perushinta: € 69,90/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  23
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
Fiberon™ PET-CF17 Tuotenumero: 15920 Tuote nr.: 31811
Tuotenumero: 15920 Tuote nr.: 31811 EAN: 6938936714590
  • 1.75 mm
  • 500g
Lisää vaihtoehtoja saatavana
€ 25,99 (Perushinta: € 51,98/kilogram)
Varastosaldo Varastosaldo  50+
;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving