Flashforge filament

Filter

Antal artikler: 2568
  • Oxide Green Metallic
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PLA Metal Variations-id: 18851 Artikel nr.: 33545
Variations-id: 18851 Artikel nr.: 33545 EAN: 6975337030324
  • Oxide Green Metallic
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 239,00 (Sammenlignende pris: DKK 239,00/)
På lager På lager  40
  • Rød
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab TPU 95A HF Variations-id: 16135 Artikel nr.: 30222
Variations-id: 16135 Artikel nr.: 30222 EAN: 6975337034858
  • Rød
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 299,00 (Sammenlignende pris: DKK 299,00/kilogram)
På lager På lager  31
  • Mørkeblå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker™ PETG Variations-id: 19329 Artikel nr.: 33821
Variations-id: 19329 Artikel nr.: 33821 EAN: 6938936717195
  • Mørkeblå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 149,00 (Sammenlignende pris: DKK 149,00/)
På lager På lager  10
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Copymaster3D PETG Variations-id: 12496 Artikel nr.: 30108
Variations-id: 12496 Artikel nr.: 30108 EAN: 5060848217683
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 119,00 (Sammenlignende pris: DKK 119,00/kilogram)
På lager På lager  37
-10%
  • Mixed
  • 1.75 mm
  • 4 kg
flere alternativ tilgængelige
Creality Hyper PLA RFID - 4 Spools Variations-id: 18680 Artikel nr.: 33456
Variations-id: 18680 Artikel nr.: 33456
  • Mixed
  • 1.75 mm
  • 4 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 669,00 DKK 599,00 (Sammenlignende pris: DKK 149,75/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
eSUN TPU-LW Variations-id: 16658 Artikel nr.: 32395
Variations-id: 16658 Artikel nr.: 32395 EAN: 6922572209244
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 299,00 (Sammenlignende pris: DKK 299,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Pristine White
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Prusament PLA (NFC) Variations-id: 19934 Artikel nr.: 34114
Variations-id: 19934 Artikel nr.: 34114 EAN: 8594173675841
  • Pristine White
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 249,00
På lager På lager  35
  • Grøn
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Creality Hyper PETG Variations-id: 18550 Artikel nr.: 33394
Variations-id: 18550 Artikel nr.: 33394 EAN: 6971636402305
  • Grøn
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 159,00 (Sammenlignende pris: DKK 159,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker HT-PLA Variations-id: 17598 Artikel nr.: 32727
Variations-id: 17598 Artikel nr.: 32727 EAN: 6938936716273
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/kilogram)
På lager På lager  15
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab Support for PLA/PETG Variations-id: 18905 Artikel nr.: 32514
Variations-id: 18905 Artikel nr.: 32514 EAN: 6977252427128
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 269,00 (Sammenlignende pris: DKK 269,00/)
På lager På lager  45
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
Polymaker PolyMax Tough PC Variations-id: 10265 Artikel nr.: 28623
Variations-id: 10265 Artikel nr.: 28623 EAN: 6938936710554
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00 (Sammenlignende pris: DKK 349,00/kilogram)
På lager På lager  40
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PAHT-CF Variations-id: 12764 Artikel nr.: 30223
Variations-id: 12764 Artikel nr.: 30223 EAN: 6975337031840
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 919,00 (Sammenlignende pris: DKK 919,00/kilogram)
På lager På lager  39
-11%
  • Hvid
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Elegoo Water Washable Resin Variations-id: 16538 Artikel nr.: 32332
Variations-id: 16538 Artikel nr.: 32332 EAN: 6932704904428
  • Hvid
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 189,00 DKK 169,00
På lager På lager  50+
  • Grøn
flere alternativ tilgængelige
Creality Ender - PLA+ - 1,75mm - 1kg Variations-id: 12201 Artikel nr.: 29994
Variations-id: 12201 Artikel nr.: 29994 EAN: 6971636401292
  • Grøn
flere alternativ tilgængelige
DKK 119,00 (Sammenlignende pris: DKK 119,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Marine Blå
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ ASA-CF08 Variations-id: 18754 Artikel nr.: 33509
Variations-id: 18754 Artikel nr.: 33509 EAN: 6938936716617
  • Marine Blå
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 149,00 (Sammenlignende pris: DKK 149,00/)
På lager På lager  3
    Eufymake Flexible White Ink Variations-id: 19889 Artikel nr.: 34077
    Variations-id: 19889 Artikel nr.: 34077 EAN: 0194644249373
    DKK 329,00
    Prel på lager Oct 08
    • Hvid
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    Bambu Lab PC FR Variations-id: 16971 Artikel nr.: 32511
    Variations-id: 16971 Artikel nr.: 32511 EAN: 6977252426442
    • Hvid
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 399,00 (Sammenlignende pris: DKK 399,00/kilogram)
    På lager På lager  32
    • Periwinkle
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    Panchroma™ PLA Matte Pastel Variations-id: 15674 Artikel nr.: 31789
    Variations-id: 15674 Artikel nr.: 31789 EAN: 6938936715139
    • Periwinkle
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 159,00 (Sammenlignende pris: DKK 159,00/kilogram)
    På lager På lager  6
    • Lemon Yellow
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    Bambu Lab PLA Matte Variations-id: 13925 Artikel nr.: 30212
    Variations-id: 13925 Artikel nr.: 30212 EAN: 6975337032403
    • Lemon Yellow
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 219,00 (Sammenlignende pris: DKK 219,00/)
    På lager På lager  19
      Ultimaker PETG - 2.85 mm - 750 g - Sort Variations-id: 8129 Artikel nr.: 26684
      Variations-id: 8129 Artikel nr.: 26684 EAN: 8719874983518
      DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
      Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
      • Grøn
      flere alternativ tilgængelige
      Creality CR-TPU - 1,75mm - 1kg Variations-id: 12206 Artikel nr.: 29995
      Variations-id: 12206 Artikel nr.: 29995 EAN: 6971636408499
      • Grøn
      flere alternativ tilgængelige
      DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/kilogram)
      På lager På lager  50+
      • Texture Silver
      • 1.75 mm
      • 1 kg
      flere alternativ tilgængelige
      Anycubic PLA Basic RFID Variations-id: 20328 Artikel nr.: 34349
      Variations-id: 20328 Artikel nr.: 34349 EAN: 6974662351814
      • Texture Silver
      • 1.75 mm
      • 1 kg
      flere alternativ tilgængelige
      DKK 99,90 (Sammenlignende pris: DKK 99,90/)
      På lager På lager  50+
      • Sort
      • 1.75 mm
      • 500g
      flere alternativ tilgængelige
      Fiberon™ PA6-CF20 Variations-id: 15922 Artikel nr.: 31812
      Variations-id: 15922 Artikel nr.: 31812 EAN: 6938936714613
      • Sort
      • 1.75 mm
      • 500g
      flere alternativ tilgængelige
      DKK 349,00 (Sammenlignende pris: DKK 698,00/kilogram)
      På lager På lager  50+
      ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving