Yderligere filament

Filter

Antal artikler: 142
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Creality Hyper PETG-CF Variations-id: 18592 Artikel nr.: 33411
Variations-id: 18592 Artikel nr.: 33411 EAN: 6977905742141
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00
Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PETG-ESD Variations-id: 15934 Artikel nr.: 31817
Variations-id: 15934 Artikel nr.: 31817 EAN: 6938936714651
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00 (Sammenlignende pris: DKK 698,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab TPU for AMS Variations-id: 16958 Artikel nr.: 32509
Variations-id: 16958 Artikel nr.: 32509 EAN: 6977252425179
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 309,00 (Sammenlignende pris: DKK 309,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PC FR Variations-id: 16970 Artikel nr.: 32511
Variations-id: 16970 Artikel nr.: 32511 EAN: 6977252426459
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 399,00 (Sammenlignende pris: DKK 399,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Nature
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab Support for PLA/PETG Variations-id: 16978 Artikel nr.: 32514
Variations-id: 16978 Artikel nr.: 32514 EAN: 6975337038092
  • Nature
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 269,00 (Sammenlignende pris: DKK 538,00/kilogram)
På lager På lager  44
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PPS-CF10 Variations-id: 15919 Artikel nr.: 31810
Variations-id: 15919 Artikel nr.: 31810 EAN: 6938936714583
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 619,00 (Sammenlignende pris: DKK 1 238,00/kilogram)
På lager På lager  50
  • 1 kg
  • Sort
  • 1.75 mm
flere alternativ tilgængelige
Anycubic TPU 95A Variations-id: 20335 Artikel nr.: 34350
Variations-id: 20335 Artikel nr.: 34350 EAN: 6974662353092
  • 1 kg
  • Sort
  • 1.75 mm
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,90 (Sammenlignende pris: DKK 199,90/)
På lager På lager  50+
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab TPU for AMS Variations-id: 16964 Artikel nr.: 32509
Variations-id: 16964 Artikel nr.: 32509 EAN: 6977252425155
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 309,00 (Sammenlignende pris: DKK 309,00/kilogram)
På lager På lager  37
  • Gray
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PC FR Variations-id: 16972 Artikel nr.: 32511
Variations-id: 16972 Artikel nr.: 32511 EAN: 6977252426466
  • Gray
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 399,00 (Sammenlignende pris: DKK 399,00/kilogram)
På lager På lager  40
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Creality Hyper PA6-CF Variations-id: 18616 Artikel nr.: 33420
Variations-id: 18616 Artikel nr.: 33420 EAN: 6977905742059
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 369,00 (Sammenlignende pris: DKK 369,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PA12-CF10 Variations-id: 15928 Artikel nr.: 31814
Variations-id: 15928 Artikel nr.: 31814 EAN: 6938936714637
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 539,00 (Sammenlignende pris: DKK 1 078,00/kilogram)
På lager På lager  12
  • Dusk Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Creality Hyper PETG-CF Variations-id: 18596 Artikel nr.: 33411
Variations-id: 18596 Artikel nr.: 33411 EAN: 6977905742134
  • Dusk Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PA6-CF Variations-id: 16133 Artikel nr.: 30646
Variations-id: 16133 Artikel nr.: 30646 EAN: 6975337032984
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 649,00 (Sammenlignende pris: DKK 649,00/kilogram)
På lager På lager  18
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PVA Variations-id: 13765 Artikel nr.: 30549
Variations-id: 13765 Artikel nr.: 30549 EAN: 6975337036708
  • Natural
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 329,00 (Sammenlignende pris: DKK 329,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 3 kg
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PETG-ESD Variations-id: 15935 Artikel nr.: 31817
Variations-id: 15935 Artikel nr.: 31817 EAN: 6938936716198
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 3 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 1 699,00 (Sammenlignende pris: DKK 566,33/kilogram)
Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PA612-CF15 Variations-id: 15930 Artikel nr.: 31815
Variations-id: 15930 Artikel nr.: 31815 EAN: 6938936714644
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 309,00 (Sammenlignende pris: DKK 618,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab TPU 90A Variations-id: 16967 Artikel nr.: 32510
Variations-id: 16967 Artikel nr.: 32510 EAN: 6977252428408
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00
På lager På lager  23
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PC FR Variations-id: 16971 Artikel nr.: 32511
Variations-id: 16971 Artikel nr.: 32511 EAN: 6977252426442
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 399,00 (Sammenlignende pris: DKK 399,00/kilogram)
På lager På lager  19
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PAHT-CF Variations-id: 12764 Artikel nr.: 30223
Variations-id: 12764 Artikel nr.: 30223 EAN: 6975337031840
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 919,00 (Sammenlignende pris: DKK 919,00/kilogram)
På lager På lager  36
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Creality Hyper PA612-CF Variations-id: 18615 Artikel nr.: 33419
Variations-id: 18615 Artikel nr.: 33419 EAN: 6977905742042
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 449,00 (Sammenlignende pris: DKK 449,00/kilogram)
Prel på lager Nov 26
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PET-CF17 Variations-id: 20703 Artikel nr.: 31811
Variations-id: 20703 Artikel nr.: 31811 EAN: 6938936718352
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00 (Sammenlignende pris: DKK 349,00/)
På lager På lager  50+
  • Wild Blossom-Short
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Creality High-speed Rainbow PLA Variations-id: 18579 Artikel nr.: 33403
Variations-id: 18579 Artikel nr.: 33403 EAN: 6971636403654
  • Wild Blossom-Short
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 219,00 (Sammenlignende pris: DKK 219,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Rød
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab TPU for AMS Variations-id: 16960 Artikel nr.: 32509
Variations-id: 16960 Artikel nr.: 32509 EAN: 6977252426213
  • Rød
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 309,00 (Sammenlignende pris: DKK 309,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PA6-GF Variations-id: 13771 Artikel nr.: 30550
Variations-id: 13771 Artikel nr.: 30550 EAN: 6975337037064
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 529,00 (Sammenlignende pris: DKK 529,00/kilogram)
På lager På lager  23
;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving