Yderligere filament

Filter

Antal artikler: 142
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PA6-CF20 Variations-id: 15922 Artikel nr.: 31812
Variations-id: 15922 Artikel nr.: 31812 EAN: 6938936714613
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00 (Sammenlignende pris: DKK 698,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Wild Blossom-Long
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Creality High-speed Rainbow PLA Variations-id: 18580 Artikel nr.: 33403
Variations-id: 18580 Artikel nr.: 33403 EAN: 6971636403685
  • Wild Blossom-Long
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 219,00 (Sammenlignende pris: DKK 219,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Panchroma™ CoPE Variations-id: 17096 Artikel nr.: 32562
Variations-id: 17096 Artikel nr.: 32562 EAN: 6938936700067
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 119,00 (Sammenlignende pris: DKK 119,00/kilogram)
På lager På lager  35
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PA6-GF Variations-id: 13772 Artikel nr.: 30550
Variations-id: 13772 Artikel nr.: 30550 EAN: 6975337036999
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 529,00 (Sammenlignende pris: DKK 529,00/)
På lager På lager  12
Nyhed
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
Kexcelled THE K9™ PPA CF15 Variations-id: 21009 Artikel nr.: 34781
Variations-id: 21009 Artikel nr.: 34781 EAN: 8721184822968
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 639,00
På lager På lager  11
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Siraya Tech - PPA Variations-id: 17680 Artikel nr.: 32755
Variations-id: 17680 Artikel nr.: 32755 EAN: 0768924647618
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 539,00 (Sammenlignende pris: DKK 539,00/)
Prel på lager Oct 11
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PET-G CF Variations-id: 16131 Artikel nr.: 30650
Variations-id: 16131 Artikel nr.: 30650 EAN: 6975337032243
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 299,00 (Sammenlignende pris: DKK 299,00/kilogram)
På lager På lager  30
Nyhed
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Kexcelled THE K9™ PC Flame Retardent Variations-id: 20998 Artikel nr.: 34783
Variations-id: 20998 Artikel nr.: 34783 EAN: 8720574348040
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00
På lager På lager  14
  • Neon Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab TPU for AMS Variations-id: 16963 Artikel nr.: 32509
Variations-id: 16963 Artikel nr.: 32509 EAN: 6977252426190
  • Neon Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 309,00 (Sammenlignende pris: DKK 309,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 3 kg
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PETG-rCF08 Variations-id: 15933 Artikel nr.: 31816
Variations-id: 15933 Artikel nr.: 31816 EAN: 6938936716143
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 3 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 749,00 (Sammenlignende pris: DKK 249,67/kilogram)
Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PET-CF17 Variations-id: 15920 Artikel nr.: 31811
Variations-id: 15920 Artikel nr.: 31811 EAN: 6938936714590
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 398,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
Forward AM Ultrafuse PET Variations-id: 10432 Artikel nr.: 28689
Variations-id: 10432 Artikel nr.: 28689 EAN: 8718969926959
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  2
  • 1 kg
  • Grå
  • 1.75 mm
flere alternativ tilgængelige
Anycubic TPU 95A Variations-id: 20336 Artikel nr.: 34350
Variations-id: 20336 Artikel nr.: 34350 EAN: 6974662353108
  • 1 kg
  • Grå
  • 1.75 mm
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,90 (Sammenlignende pris: DKK 199,90/)
På lager På lager  50+
Nyhed
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Kexcelled THE K8™ PA CF Variations-id: 20990 Artikel nr.: 34779
Variations-id: 20990 Artikel nr.: 34779 EAN: 8720574346053
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 549,00
På lager På lager  13
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PA6-GF25 Variations-id: 15927 Artikel nr.: 31813
Variations-id: 15927 Artikel nr.: 31813 EAN: 6938936714620
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 269,00 (Sammenlignende pris: DKK 538,00/kilogram)
På lager På lager  11
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PA6-GF Variations-id: 13768 Artikel nr.: 30550
Variations-id: 13768 Artikel nr.: 30550 EAN: 6975337036975
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 529,00 (Sammenlignende pris: DKK 529,00/)
På lager På lager  21
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PAHT-CF Variations-id: 12765 Artikel nr.: 30223
Variations-id: 12765 Artikel nr.: 30223 EAN: 6975337031833
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 500g
flere alternativ tilgængelige
DKK 499,00 (Sammenlignende pris: DKK 499,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
eSUN TPU-LW Variations-id: 16660 Artikel nr.: 32395
Variations-id: 16660 Artikel nr.: 32395 EAN: 6922572209251
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 299,00 (Sammenlignende pris: DKK 299,00/kilogram)
På lager På lager  39
Nyhed
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
Kexcelled THE K10™ PPS CF10 Variations-id: 21008 Artikel nr.: 34785
Variations-id: 21008 Artikel nr.: 34785 EAN: 8720574349603
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 799,00
Prel på lager Dec 10
  • 1.75mm
  • Blå
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
eSUN PLA UV Color Change Variations-id: 16626 Artikel nr.: 32384
Variations-id: 16626 Artikel nr.: 32384 EAN: 6922572215559
  • 1.75mm
  • Blå
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 189,00 (Sammenlignende pris: DKK 189,00/kilogram)
På lager På lager  16
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 3 kg
flere alternativ tilgængelige
Fiberon™ PA6-GF25 Variations-id: 15926 Artikel nr.: 31813
Variations-id: 15926 Artikel nr.: 31813 EAN: 6938936716167
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 3 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 1 395,00 (Sammenlignende pris: DKK 465,00/kilogram)
Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
  • 1.75mm
  • Rød
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
eSUN PLA UV Color Change Variations-id: 16627 Artikel nr.: 32384
Variations-id: 16627 Artikel nr.: 32384 EAN: 6922572215566
  • 1.75mm
  • Rød
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 189,00 (Sammenlignende pris: DKK 189,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Brick Red
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab PET-G CF Variations-id: 13949 Artikel nr.: 30650
Variations-id: 13949 Artikel nr.: 30650 EAN: 6975337032489
  • Brick Red
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 299,00 (Sammenlignende pris: DKK 299,00/kilogram)
Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab TPU 90A Variations-id: 16968 Artikel nr.: 32510
Variations-id: 16968 Artikel nr.: 32510 EAN: 6937285500779
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00
På lager På lager  47
;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving