Others - Page 14

Filter

Number of items: 682
  • Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker HT-PLA Variation ID: 17598 Item Id: 32727
Variation ID: 17598 Item Id: 32727 EAN: 6938936716273
  • Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 25,90 (Base price: € 25,90/kilogram)
In stock: In Stock:  15
  • Red
more options available
Creality Ender - PLA+ - 1,75mm - 1kg Variation ID: 12198 Item Id: 29994
Variation ID: 12198 Item Id: 29994 EAN: 6971636403227
  • Red
more options available
€ 15,90 (Base price: € 15,90/kilogram)
In stock: In Stock:  50+
  • Candy
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Matte Pastel Variation ID: 15670 Item Id: 31789
Variation ID: 15670 Item Id: 31789 EAN: 6938936715078
  • Candy
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 20,99 (Base price: € 20,99/kilogram)
In stock: In Stock:  4
  • Shadow Black (White-Black)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker Polyterra PLA Dual Color Variation ID: 11640 Item Id: 29562
Variation ID: 11640 Item Id: 29562 EAN: 6938936713333
  • Shadow Black (White-Black)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 24,99 (Base price: € 24,99/kilogram)
In stock: In Stock:  15
  • Gold
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Bambu Lab PLA Basic Refill Variation ID: 21142 Item Id: 30211
Variation ID: 21142 Item Id: 30211 EAN: 6975337037354
  • Gold
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 24,90 (Base price: € 24,90/piece)
In stock: In Stock:  22
  • White
more options available
Creality CR-PLA Silk - 1.75 mm - 1 kg Variation ID: 12248 Item Id: 30004
Variation ID: 12248 Item Id: 30004 EAN: 6971636408406
  • White
more options available
€ 23,90 (Base price: € 23,90/kilogram)
In stock: In Stock:  50+
  • Pink
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Creality Hyper PLA RFID Stardust Variation ID: 18670 Item Id: 33453
Variation ID: 18670 Item Id: 33453 EAN: 6977905743216
  • Pink
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 27,90 (Base price: € 27,90/piece)
In stock: In Stock:  50+
  • Mistletoe Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Bambu Lab PLA Basic Refill Variation ID: 15354 Item Id: 30211
Variation ID: 15354 Item Id: 30211 EAN: 6975337035787
  • Mistletoe Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 24,90 (Base price: € 24,90/kilogram)
In stock: In Stock:  15
  • Gold
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
eSun PLA -Metal Variation ID: 12898 Item Id: 30255
Variation ID: 12898 Item Id: 30255 EAN: 6922572202771
  • Gold
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 19,90 (Base price: € 19,90/kilogram)
In stock: In Stock:  50+
  • Red
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Raise3D Hyper Speed PLA - RFID Variation ID: 21263 Item Id: 34956
Variation ID: 21263 Item Id: 34956 EAN: 6970240729167
  • Red
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 44,90
In stock: In Stock:  8
  • Shadow Red (Black-Red)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Dual Matte Variation ID: 15867 Item Id: 31805
Variation ID: 15867 Item Id: 31805 EAN: 6938936715887
  • Shadow Red (Black-Red)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 22,99 (Base price: € 22,99/kilogram)
In stock: In Stock:  11
  • Cyan
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Bambu Lab PLA Basic Refill Variation ID: 21147 Item Id: 30211
Variation ID: 21147 Item Id: 30211 EAN: 6975337037385
  • Cyan
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 24,90 (Base price: € 24,90/piece)
In stock: In Stock:  16
  • Nebulae
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Bambu Lab PLA Galaxy Variation ID: 13762 Item Id: 30548
Variation ID: 13762 Item Id: 30548 EAN: 6975337036111
  • Nebulae
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 29,90 (Base price: € 29,90/kilogram)
In stock: In Stock:  11
  • Army Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Matte Army Variation ID: 15688 Item Id: 31790
Variation ID: 15688 Item Id: 31790 EAN: 6938936714859
  • Army Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 20,99 (Base price: € 20,99/kilogram)
In stock: In Stock:  34
  • Midnight Blaze (Blue-Red)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Bambu Lab PLA Silk Multi-Color Variation ID: 18862 Item Id: 33547
Variation ID: 18862 Item Id: 33547 EAN: 6975337034070
  • Midnight Blaze (Blue-Red)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 31,90 (Base price: € 31,90/piece)
In stock: In Stock:  18
    Ultimaker PLA - 2.85 mm - 750 g - Green Variation ID: 5784 Item Id: 24687
    Variation ID: 5784 Item Id: 24687 EAN: 8718836374548
    € 44,99 (Base price: € 59,99/kilogram)
    In stock: In Stock:  8
    • Gold-Silver
    more options available
    Creality CR-PLA Silk - 1.75 mm - 1 kg Variation ID: 12242 Item Id: 30004
    Variation ID: 12242 Item Id: 30004 EAN: 6971636405481
    • Gold-Silver
    more options available
    € 23,90 (Base price: € 23,90/kilogram)
    In stock: In Stock:  50+
    • White
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    more options available
    Bambu Lab PLA Aero Variation ID: 12730 Item Id: 30215
    Variation ID: 12730 Item Id: 30215 EAN: 6975337032588
    • White
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    more options available
    € 59,90 (Base price: € 59,90/kilogram)
    In stock: In Stock:  46
    • Cotton White
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    more options available
    Panchroma™ PLA Matte Variation ID: 15602 Item Id: 31786
    Variation ID: 15602 Item Id: 31786 EAN: 6938936714934
    • Cotton White
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    more options available
    € 20,99 (Base price: € 20,99/kilogram)
    ETA in stock Oct 22
    -17%
    • Mixed
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    more options available
    Creality CR-PETG - 4 Spools Variation ID: 18661 Item Id: 33451
    Variation ID: 18661 Item Id: 33451 EAN: 6977905741212
    • Mixed
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    more options available
    € 59,90 € 49,90 (Base price: € 12,48/kilogram)
    ETA in stock Nov 26
    • Green
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    more options available
    Polymaker HT-PLA Variation ID: 17600 Item Id: 32727
    Variation ID: 17600 Item Id: 32727 EAN: 6938936716297
    • Green
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    more options available
    € 25,90 (Base price: € 25,90/kilogram)
    In stock: In Stock:  31
    -17%
    • Black
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    more options available
    Creality CR-PETG - 4 Spools Variation ID: 18660 Item Id: 33451
    Variation ID: 18660 Item Id: 33451 EAN: 6977905741182
    • Black
    • 1.75 mm
    • 4 kg
    more options available
    € 59,90 € 49,90 (Base price: € 12,48/kilogram)
    ETA in stock Nov 26
    ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving