PLA FILAMENT

Filter

Number of items: 376
  • Grey
  • 1.75 mm
  • 3 kg
more options available
Polymaker PolyLite PLA Variation ID: 10228 Item Id: 28604
Variation ID: 10228 Item Id: 28604 EAN: 6938936702344
  • Grey
  • 1.75 mm
  • 3 kg
more options available
€ 83,95 (Base price: € 83,95/kilogram)
In stock: In Stock:  1
  • Army Beige
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker PolyLite PLA PRO Variation ID: 10249 Item Id: 28611
Variation ID: 10249 Item Id: 28611 EAN: 6938936710950
  • Army Beige
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 36,95 (Base price: € 36,95/kilogram)
In stock: In Stock:  12
  • Silk Lime
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker PolyLite PLA Variation ID: 10218 Item Id: 28604
Variation ID: 10218 Item Id: 28604 EAN: 6938936709862
  • Silk Lime
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 31,95 (Base price: € 31,95/kilogram)
In stock: In Stock:  25
  • Wine Red
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Variation ID: 19032 Item Id: 33625
Variation ID: 19032 Item Id: 33625 EAN: 6938936716891
  • Wine Red
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 20,69 (Base price: € 20,69/piece)
In stock: In Stock:  16
  • Black
  • 1.75 mm
  • 3 kg
more options available
Polymaker PolyMax Tough PLA Variation ID: 9741 Item Id: 28243
Variation ID: 9741 Item Id: 28243 EAN: 6938936701620
  • Black
  • 1.75 mm
  • 3 kg
more options available
€ 169,95 (Base price: € 56,65/kilogram)
ETA in stock Oct 22
  • Mixed Berries (Red-Dark Blue)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Dual Matte Variation ID: 15870 Item Id: 31805
Variation ID: 15870 Item Id: 31805 EAN: 6938936715863
  • Mixed Berries (Red-Dark Blue)
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 22,99 (Base price: € 22,99/kilogram)
In stock: In Stock:  27
  • Silk Gunmetal Grey
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Silk Variation ID: 15802 Item Id: 31800
Variation ID: 15802 Item Id: 31800 EAN: 6938936715559
  • Silk Gunmetal Grey
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 25,99 (Base price: € 25,99/kilogram)
In stock: In Stock:  8
  • Marble Brick
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Marble Variation ID: 15710 Item Id: 31792
Variation ID: 15710 Item Id: 31792 EAN: 6938936714798
  • Marble Brick
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 22,99 (Base price: € 22,99/kilogram)
In stock: In Stock:  19
  • Grey
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker HT-PLA-GF Variation ID: 17646 Item Id: 32728
Variation ID: 17646 Item Id: 32728 EAN: 6938936716402
  • Grey
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 29,90 (Base price: € 29,90/kilogram)
In stock: In Stock:  20
  • Wood
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker Polyterra PLA Gradient Variation ID: 13423 Item Id: 30406
Variation ID: 13423 Item Id: 30406 EAN: 6938936713524
  • Wood
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 31,95 (Base price: € 31,95/kilogram)
In stock: In Stock:  29
  • Beluga Silver-Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Dual Silk Variation ID: 15885 Item Id: 31806
Variation ID: 15885 Item Id: 31806 EAN: 6938936715931
  • Beluga Silver-Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 27,99
In stock: In Stock:  13
  • White
  • 2.85 mm
  • 750g
more options available
Polymaker PolyMax Tough PLA Variation ID: 9739 Item Id: 28243
Variation ID: 9739 Item Id: 28243 EAN: 6938936711667
  • White
  • 2.85 mm
  • 750g
more options available
€ 44,95 (Base price: € 59,93/kilogram)
In stock: In Stock:  2
  • Satin Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Satin Variation ID: 15720 Item Id: 31793
Variation ID: 15720 Item Id: 31793 EAN: 6938936715399
  • Satin Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 18,99 (Base price: € 18,99/kilogram)
In stock: In Stock:  22
  • Silk Light Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Silk Variation ID: 15801 Item Id: 31800
Variation ID: 15801 Item Id: 31800 EAN: 6938936715566
  • Silk Light Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 25,99 (Base price: € 25,99/kilogram)
In stock: In Stock:  21
  • Cappuccino
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Gradient Matte Variation ID: 15903 Item Id: 31808
Variation ID: 15903 Item Id: 31808 EAN: 6938936716075
  • Cappuccino
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 30,99 (Base price: € 30,99/kilogram)
In stock: In Stock:  11
  • Gradient Fire
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker HT-PLA Gradient Variation ID: 17643 Item Id: 32736
Variation ID: 17643 Item Id: 32736 EAN: 6938936716372
  • Gradient Fire
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 25,90 (Base price: € 25,90/kilogram)
In stock: In Stock:  23
  • Galaxy Dark Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker PolyLite PLA Variation ID: 10221 Item Id: 28604
Variation ID: 10221 Item Id: 28604 EAN: 6938936709916
  • Galaxy Dark Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 31,95 (Base price: € 31,95/kilogram)
In stock: In Stock:  8
  • Green
  • 1.75 mm
  • 750g
more options available
Polymaker PolyMax Tough PLA Variation ID: 10332 Item Id: 28243
Variation ID: 10332 Item Id: 28243 EAN: 6938936710486
  • Green
  • 1.75 mm
  • 750g
more options available
€ 44,95 (Base price: € 44,95/kilogram)
In stock: In Stock:  11
  • Chameleon Yellow-Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Polymaker PolyLite Silk PLA Dual Color Variation ID: 11910 Item Id: 29757
Variation ID: 11910 Item Id: 29757 EAN: 6938936707745
  • Chameleon Yellow-Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 35,99 (Base price: € 35,99/kilogram)
In stock: In Stock:  16
  • Watermelon
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Matte Pastel Variation ID: 15675 Item Id: 31789
Variation ID: 15675 Item Id: 31789 EAN: 6938936715122
  • Watermelon
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 20,99 (Base price: € 20,99/kilogram)
ETA in stock Oct 22
  • Black
  • 1.75 mm
  • 3 kg
more options available
Polymaker PolyLite PLA PRO Variation ID: 13319 Item Id: 28611
Variation ID: 13319 Item Id: 28611 EAN: 6938936702139
  • Black
  • 1.75 mm
  • 3 kg
more options available
€ 99,95 (Base price: € 33,32/kilogram)
In stock: In Stock:  7
  • Luminous Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Luminous Variation ID: 15754 Item Id: 31797
Variation ID: 15754 Item Id: 31797 EAN: 6938936716082
  • Luminous Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 30,99 (Base price: € 30,99/kilogram)
In stock: In Stock:  7
  • Sapphire Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Matte Variation ID: 15605 Item Id: 31786
Variation ID: 15605 Item Id: 31786 EAN: 6938936715153
  • Sapphire Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 20,99 (Base price: € 20,99/kilogram)
In stock: In Stock:  17
  • Sovereign Gold-Purple
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
Panchroma™ PLA Dual Silk Variation ID: 15890 Item Id: 31806
Variation ID: 15890 Item Id: 31806 EAN: 6938936715993
  • Sovereign Gold-Purple
  • 1.75 mm
  • 1 kg
more options available
€ 27,99
In stock: In Stock:  15
;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving