ABS Filament

Filter

Antal artikler: 117
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
Forward AM Ultrafuse ABS Variations-id: 10385 Artikel nr.: 28685
Variations-id: 10385 Artikel nr.: 28685 EAN: 8718969921138
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  1
  • Sølv
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab ABS Refill Variations-id: 18868 Artikel nr.: 30219
Variations-id: 18868 Artikel nr.: 30219 EAN: 6975337039563
  • Sølv
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  25
  • Liquorice Black
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Metal-Shine Variations-id: 12989 Artikel nr.: 30267
Variations-id: 12989 Artikel nr.: 30267 EAN: 7340002120164
  • Liquorice Black
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  50+
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 800g
flere alternativ tilgængelige
Copymaster3D ABS Variations-id: 12488 Artikel nr.: 30107
Variations-id: 12488 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217539
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 800g
flere alternativ tilgængelige
DKK 99,00 (Sammenlignende pris: DKK 123,75/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Marine Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab ABS Refill Variations-id: 18869 Artikel nr.: 30219
Variations-id: 18869 Artikel nr.: 30219 EAN: 6975337039587
  • Marine Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  12
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Matt Variations-id: 17002 Artikel nr.: 32520
Variations-id: 17002 Artikel nr.: 32520 EAN: 7340002124353
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 159,00
På lager På lager  50+
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Raise3D Premium ABS - RFID Variations-id: 20632 Artikel nr.: 34538
Variations-id: 20632 Artikel nr.: 34538 EAN: 6970240724520
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 299,00
På lager På lager  35
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
eSUN ABS-HT Variations-id: 16645 Artikel nr.: 32391
Variations-id: 16645 Artikel nr.: 32391 EAN: 6922572206311
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Bambu Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab ABS Variations-id: 16695 Artikel nr.: 30218
Variations-id: 16695 Artikel nr.: 30218 EAN: 6975337032144
  • Bambu Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 219,00 (Sammenlignende pris: DKK 219,00/kilogram)
På lager På lager  23
  • Champagne Gold
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Metal-Shine Variations-id: 12990 Artikel nr.: 30267
Variations-id: 12990 Artikel nr.: 30267 EAN: 7340002120171
  • Champagne Gold
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  43
-25%
  • Hvid
  • 2.85 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaValue ABS Variations-id: 12789 Artikel nr.: 30230
Variations-id: 12789 Artikel nr.: 30230 EAN: 7340002119465
  • Hvid
  • 2.85 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 129,00 DKK 96,75
På lager På lager  50+
  • Slim Grøn
  • 1.75 mm
  • 800g
flere alternativ tilgængelige
Copymaster3D ABS Variations-id: 12493 Artikel nr.: 30107
Variations-id: 12493 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217577
  • Slim Grøn
  • 1.75 mm
  • 800g
flere alternativ tilgængelige
DKK 99,00 (Sammenlignende pris: DKK 123,75/kilogram)
På lager På lager  2
  • Gray
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab ABS-GF Variations-id: 16989 Artikel nr.: 32516
Variations-id: 16989 Artikel nr.: 32516 EAN: 6975337037255
  • Gray
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 249,00 (Sammenlignende pris: DKK 249,00/kilogram)
På lager På lager  45
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Variations-id: 12959 Artikel nr.: 30266
Variations-id: 12959 Artikel nr.: 30266 EAN: 7340002120027
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 149,00 (Sammenlignende pris: DKK 149,00/)
Prel på lager Dec 10
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab ABS Refill Variations-id: 12756 Artikel nr.: 30219
Variations-id: 12756 Artikel nr.: 30219 EAN: 6975337030331
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/kilogram)
Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
  • Coffee Gold
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Metal-Shine Variations-id: 12991 Artikel nr.: 30267
Variations-id: 12991 Artikel nr.: 30267 EAN: 7340002120188
  • Coffee Gold
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  23
Nyhed
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Kexcelled THE K6™ ABS Flame Retardent Variations-id: 20984 Artikel nr.: 34776
Variations-id: 20984 Artikel nr.: 34776 EAN: 8721184822890
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 269,00
På lager På lager  14
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab ABS Refill Variations-id: 12757 Artikel nr.: 30219
Variations-id: 12757 Artikel nr.: 30219 EAN: 6975337030348
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/kilogram)
På lager På lager  50+
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab ABS Refill Variations-id: 18866 Artikel nr.: 30219
Variations-id: 18866 Artikel nr.: 30219 EAN: 6975337030379
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  18
  • Marine Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Bambu Lab ABS Variations-id: 16694 Artikel nr.: 30218
Variations-id: 16694 Artikel nr.: 30218 EAN: 6975337033783
  • Marine Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 219,00 (Sammenlignende pris: DKK 219,00/kilogram)
På lager På lager  38
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Siraya Tech - ABS - GF Variations-id: 17090 Artikel nr.: 32560
Variations-id: 17090 Artikel nr.: 32560 EAN: 0768924647533
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 289,00
Prel på lager Oct 11
  • Silver Surfer
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Metal-Shine Variations-id: 12987 Artikel nr.: 30267
Variations-id: 12987 Artikel nr.: 30267 EAN: 7340002120140
  • Silver Surfer
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  50+
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 800g
flere alternativ tilgængelige
Copymaster3D ABS Variations-id: 12491 Artikel nr.: 30107
Variations-id: 12491 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217553
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 800g
flere alternativ tilgængelige
DKK 99,00 (Sammenlignende pris: DKK 123,75/kilogram)
På lager På lager  15
Nyhed
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Kexcelled THE K6™ ABS Flame Retardent Variations-id: 20983 Artikel nr.: 34776
Variations-id: 20983 Artikel nr.: 34776 EAN: 8721184822906
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 269,00
På lager På lager  45
;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving