ABS Filament

Filter

Antal artikler: 117
  • Grøn
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker™ ABS Variations-id: 17208 Artikel nr.: 28557
Variations-id: 17208 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936710196
  • Grøn
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  17
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Raise3D Hyper Speed ABS V2 - RFID Variations-id: 21060 Artikel nr.: 34812
Variations-id: 21060 Artikel nr.: 34812 EAN: 6970240728306
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00
På lager På lager  18
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Raise3D Hyper Speed ABS V2 - RFID Variations-id: 21062 Artikel nr.: 34812
Variations-id: 21062 Artikel nr.: 34812 EAN: 6970240728320
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 349,00
På lager På lager  30
  • Velvet Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Metal-Shine Variations-id: 12988 Artikel nr.: 30267
Variations-id: 12988 Artikel nr.: 30267 EAN: 7340002120157
  • Velvet Green
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  50+
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
eSUN ABS-FR Variations-id: 16679 Artikel nr.: 32408
Variations-id: 16679 Artikel nr.: 32408 EAN: 6922572288713
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/kilogram)
Prel på lager Sep 29
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker™ ABS Variations-id: 17207 Artikel nr.: 28557
Variations-id: 17207 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936710219
  • Blå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  14
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Siraya Tech - ABS - GF Variations-id: 17092 Artikel nr.: 32560
Variations-id: 17092 Artikel nr.: 32560 EAN: 0768924647540
  • Grå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 289,00
På lager På lager  14
  • Lilla
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker™ ABS Variations-id: 17212 Artikel nr.: 28557
Variations-id: 17212 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936710226
  • Lilla
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker™ ABS Variations-id: 17209 Artikel nr.: 28557
Variations-id: 17209 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936710202
  • Gul
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  10
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 2.5 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Variations-id: 12970 Artikel nr.: 30266
Variations-id: 12970 Artikel nr.: 30266 EAN: 7340002124100
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 2.5 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 369,00 (Sammenlignende pris: DKK 369,00/)
Prel på lager Sep 29
  • Cyan
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Matt Variations-id: 17011 Artikel nr.: 32520
Variations-id: 17011 Artikel nr.: 32520 EAN: 7340002124377
  • Cyan
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 159,00
På lager På lager  50+
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Siraya Tech - ABS - GF Variations-id: 17091 Artikel nr.: 32560
Variations-id: 17091 Artikel nr.: 32560 EAN: 0768924647557
  • Hvid
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 289,00
På lager På lager  37
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker™ ABS Variations-id: 17210 Artikel nr.: 28557
Variations-id: 17210 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936710233
  • Orange
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  20
  • Mørkegrå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker™ ABS Variations-id: 17188 Artikel nr.: 28557
Variations-id: 17188 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936702146
  • Mørkegrå
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  11
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Sunlu - PC-ABS Variations-id: 17687 Artikel nr.: 32761
Variations-id: 17687 Artikel nr.: 32761 EAN: 6933582317782
  • Sort
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 279,00 (Sammenlignende pris: DKK 279,00/kilogram)
Prel på lager Nov 29
  • Rød
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
Forward AM Ultrafuse ABS Variations-id: 10386 Artikel nr.: 28685
Variations-id: 10386 Artikel nr.: 28685 EAN: 8718969921107
  • Rød
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  14
    Snapmaker ABS Sort 1kg Variations-id: 10825 Artikel nr.: 28925
    Variations-id: 10825 Artikel nr.: 28925 EAN: 6971573440415
    DKK 229,00
    Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
      Snapmaker ABS Hvit 1kg Variations-id: 10824 Artikel nr.: 28924
      Variations-id: 10824 Artikel nr.: 28924 EAN: 6971573440422
      DKK 229,00
      Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
      • Grå
      • 1.75 mm
      • 3 kg
      flere alternativ tilgængelige
      Polymaker™ ABS Variations-id: 10760 Artikel nr.: 28557
      Variations-id: 10760 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936712558
      • Grå
      • 1.75 mm
      • 3 kg
      flere alternativ tilgængelige
      DKK 629,00 (Sammenlignende pris: DKK 209,67/kilogram)
      Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
      • Mørkeblå
      • 1.75 mm
      • 800g
      flere alternativ tilgængelige
      Copymaster3D ABS Variations-id: 12492 Artikel nr.: 30107
      Variations-id: 12492 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217560
      • Mørkeblå
      • 1.75 mm
      • 800g
      flere alternativ tilgængelige
      DKK 99,00 (Sammenlignende pris: DKK 123,75/kilogram)
      Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
      • Sort
      • 1.75 mm
      • 3 kg
      flere alternativ tilgængelige
      Polymaker™ ABS Variations-id: 10759 Artikel nr.: 28557
      Variations-id: 10759 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936707257
      • Sort
      • 1.75 mm
      • 3 kg
      flere alternativ tilgængelige
      DKK 629,00 (Sammenlignende pris: DKK 209,67/kilogram)
      Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
      ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving