ABS Filament

Filter

Antal artikler: 117
  • Steel Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
PrimaSelect ABS Metal-Shine Variations-id: 12992 Artikel nr.: 30267
Variations-id: 12992 Artikel nr.: 30267 EAN: 7340002120195
  • Steel Blue
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
På lager På lager  5
  • Naturlig Hvid
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
Forward AM Ultrafuse ABS Variations-id: 10393 Artikel nr.: 28685
Variations-id: 10393 Artikel nr.: 28685 EAN: 8718969921015
  • Naturlig Hvid
  • 1.75 mm
  • 750g
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  21
  • Blå-Grøn
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
Polymaker™ ABS Variations-id: 17211 Artikel nr.: 28557
Variations-id: 17211 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936710240
  • Blå-Grøn
  • 1.75 mm
  • 1 kg
flere alternativ tilgængelige
DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
På lager På lager  18
    Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Hvid Variations-id: 5801 Artikel nr.: 24704
    Variations-id: 5801 Artikel nr.: 24704 EAN: 8718836374692
    DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
    På lager På lager  4
    • Sort
    • 1.75 mm
    • 750g
    flere alternativ tilgængelige
    BASF Ultrafuse PC/ABS FR Variations-id: 10474 Artikel nr.: 28695
    Variations-id: 10474 Artikel nr.: 28695 EAN: 8718969921657
    • Sort
    • 1.75 mm
    • 750g
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 479,00 (Sammenlignende pris: DKK 479,00/kilogram)
    På lager På lager  7
    • Hvid
    • 1.75 mm
    • 800g
    flere alternativ tilgængelige
    Copymaster3D ABS Variations-id: 12489 Artikel nr.: 30107
    Variations-id: 12489 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217515
    • Hvid
    • 1.75 mm
    • 800g
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 99,00 (Sammenlignende pris: DKK 123,75/kilogram)
    På lager På lager  50+
    • Rød
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    Bambu Lab ABS Refill Variations-id: 18867 Artikel nr.: 30219
    Variations-id: 18867 Artikel nr.: 30219 EAN: 6975337030355
    • Rød
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 199,00 (Sammenlignende pris: DKK 199,00/)
    På lager På lager  25
    • Sort
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    eSun ABS-CF Variations-id: 14167 Artikel nr.: 30822
    Variations-id: 14167 Artikel nr.: 30822 EAN: 6922572206168
    • Sort
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 219,00 (Sammenlignende pris: DKK 219,00/kilogram)
    Prel på lager Dec 05
    • Hvid
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    PrimaSelect ABS Matt Variations-id: 17000 Artikel nr.: 32520
    Variations-id: 17000 Artikel nr.: 32520 EAN: 7340002124339
    • Hvid
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 159,00
    På lager På lager  50+
    • Grå
    • 1.75 mm
    • 800g
    flere alternativ tilgængelige
    Copymaster3D ABS Variations-id: 12490 Artikel nr.: 30107
    Variations-id: 12490 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217522
    • Grå
    • 1.75 mm
    • 800g
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 99,00 (Sammenlignende pris: DKK 123,75/kilogram)
    På lager På lager  50+
    • Glow In the Dark Blue
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    PrimaSelect ABS Variations-id: 12968 Artikel nr.: 30266
    Variations-id: 12968 Artikel nr.: 30266 EAN: 7340002120126
    • Glow In the Dark Blue
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 149,00 (Sammenlignende pris: DKK 149,00/)
    På lager På lager  50+
    • Rød
    • 1.75 mm
    • 800g
    flere alternativ tilgængelige
    Copymaster3D ABS Variations-id: 12487 Artikel nr.: 30107
    Variations-id: 12487 Artikel nr.: 30107 EAN: 5060848217546
    • Rød
    • 1.75 mm
    • 800g
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 99,00 (Sammenlignende pris: DKK 123,75/kilogram)
    Bestilt - Ubekræftet leveringsdato
    • Grå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    Raise3D Premium ABS - RFID Variations-id: 20633 Artikel nr.: 34538
    Variations-id: 20633 Artikel nr.: 34538 EAN: 6970240724537
    • Grå
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 299,00
    På lager På lager  17
    • Glow in the Dark Green
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    PrimaSelect ABS Variations-id: 12963 Artikel nr.: 30266
    Variations-id: 12963 Artikel nr.: 30266 EAN: 7340002120119
    • Glow in the Dark Green
    • 1.75 mm
    • 1 kg
    flere alternativ tilgængelige
    DKK 149,00 (Sammenlignende pris: DKK 149,00/)
    På lager På lager  50+
      Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Sort Variations-id: 5793 Artikel nr.: 24696
      Variations-id: 5793 Artikel nr.: 24696 EAN: 8718836374685
      DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
      På lager På lager  33
      • Lyseblå
      • 1.75 mm
      • 1 kg
      flere alternativ tilgængelige
      Polymaker™ ABS Variations-id: 17213 Artikel nr.: 28557
      Variations-id: 17213 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936707233
      • Lyseblå
      • 1.75 mm
      • 1 kg
      flere alternativ tilgængelige
      DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
      På lager På lager  15
      • Grøn
      • 1.75 mm
      • 1 kg
      flere alternativ tilgængelige
      Polymaker™ ABS Variations-id: 17208 Artikel nr.: 28557
      Variations-id: 17208 Artikel nr.: 28557 EAN: 6938936710196
      • Grøn
      • 1.75 mm
      • 1 kg
      flere alternativ tilgængelige
      DKK 229,00 (Sammenlignende pris: DKK 229,00/kilogram)
      På lager På lager  17
        Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Orange Variations-id: 5797 Artikel nr.: 24700
        Variations-id: 5797 Artikel nr.: 24700 EAN: 8718836374753
        DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
        På lager På lager  6
          Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Sølv Variations-id: 5800 Artikel nr.: 24703
          Variations-id: 5800 Artikel nr.: 24703 EAN: 8718836374722
          DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
          På lager På lager  4
            Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Rød Variations-id: 5799 Artikel nr.: 24702
            Variations-id: 5799 Artikel nr.: 24702 EAN: 8718836374708
            DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
            På lager På lager  12
              Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Blå Variations-id: 5794 Artikel nr.: 24697
              Variations-id: 5794 Artikel nr.: 24697 EAN: 8718836374715
              DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
              På lager På lager  13
                Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Gul Variations-id: 5802 Artikel nr.: 24705
                Variations-id: 5802 Artikel nr.: 24705 EAN: 8718836374760
                DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
                På lager På lager  3
                  Ultimaker ABS - 2.85 mm - 750 g - Grå Variations-id: 5795 Artikel nr.: 24698
                  Variations-id: 5795 Artikel nr.: 24698 EAN: 8718836374777
                  DKK 389,90 (Sammenlignende pris: DKK 519,87/kilogram)
                  På lager På lager  6
                  ;CNC & LaserEngravingCNC & LaserEngraving